Side Navigation

X

Kreativna radionica izrade naušnica za mame i kćerke u Knjižnici Belišće

 

 NOVOSTI|

Gradska knjižnica i čitaonica Belišće poziva sve zainteresirane mame i njihove kćerke na zanimljivu radionicu izrade naušnica koja će se održati u četvrtak, 25. srpnja 2024. u 17 sati.

Kako izraditi i ukrasiti naušnice od polimerne gline, prijavljenim sudionicama pokazat će mlada učiteljica Sabina Novoselić iz Šaga, koja se u svoje slobodno vrijeme bavi raznolikim kreativnim radom, posebice, izradom naušnica. Mame i kćerke će zajedno u parovima Posca flomasterima ukrašavati unaprijed izrađene naušnice jer je njih potrebno peći u pećnici, stoga će Sabina pripremiti različite oblike.

Za ovu zabavnu radionicu potrebno je prijaviti se, a to se može učiniti pozivom na broj mobitela 099 241 0000, porukom na e-mail knjiznica@belisce.hr ili na knjižničnoj Facebook stranici te osobnom prijavom. Prilikom prijavljivanja na radionicu mole se mame i kćerke da jave imaju li probušene uši kako bi se na vrijeme nabavile i pripremile antialergijske iglice ili kopčice za naušnice.

Tekst: Dijana Crljenić

Fotografije: Sabina Novoselić

Izvor: Kreativna radionica izrade naušnica za mame i kćerke u Knjižnici Belišće | Grad Belišće

Pogledaj još

Comments

Leave a Comment

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>